Historia firmy K-2

Agencja Handlowa K-2, z siedzibą w Gdańsku Wrzeszczu przy al. gen. Hallera 11, powstała w 1995 roku. W 1996 roku oferta obejmująca artykuły biurowe zostaje rozszerzona o świadczenie usług małej poligrafii. Na przestrzeni kolejnych lat zakres świadczonych usług poligraficznych systematycznie się powiększa, kształtując usługowo-handlowy profil firmy. Wieloletnie inwestycje w sprzęt oraz skompletowanie doborowej załogi dały w 2001 roku początek pełnowartościowej pracowni dokumentacji oferującej kompleksową obsługę firm w zakresie cyfrowego drukowania i kopiowania oraz składania i oprawiania dokumentów każdego formatu na wszystkich dostępnych materiałach.
Zasadniczy – usługowy przedmiot działalności K-2 jest uzupełniany specjalistyczną ofertą handlową obejmującą między innymi biurowe materiały eksploatacyjne. Zakupy dokonywane bezpośrednio u producentów lub importerów pozwalają znacznie zredukować koszty naszej działalności usługowej (tańsze materiały), skracają do minimum czas dostaw i pozwalają na bieżąco monitorować rynek.
Wartą uwagi jest również usługa skupu zużytych kartridży do drukarek atramentowych i laserowych, redukująca wymiernie koszty eksploatacji Urządzeń biurowych naszych Klientów.
Centrum Kopiowania K-2 umożliwia także samodzielne kopiowanie na 12 maszynach samoobsługowych rozmieszczonych na terenie Trójmiasta oraz świadczy usługi szybkiego i taniego drukowania dla Studentów w punkcie obsługi Klienta, zlokalizowanym na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.
Obsługa Klientów firmowych jest w całości i wyłącznie prowadzona w siedzibie firmy – przy al. gen. Hallera 11. Takie rozwiązanie gwarantuje najwyższą jakość realizowanych zleceń i poufność powierzonych materiałów.

back