Atuty oferty K-2

Personel - jesteśmy doświadczeni (kopiujemy ważne dokumenty od ponad dziesięciu lat), ale zarazem otwarci na nowe rozwiązania.
Priorytety:  -  realizacja misji firmy: „K-2 - wysoka jakość”.

Sprzęt - konsekwentne, wieloletnie inwestowanie w park maszynowy pozwoliło na znaczne zwiększenie mocy usługowych zakładu. Dysponujemy sprzętem renomowanych producentów takich jak: Ricoh, Konica Minolta, Oce, Colortrack, Epson, Canon, HP i rewelacyjnym laserem grawerującym firmy Trotec.

Serwis - wszystkie rutynowe czynności związane z przeglądami i wymianą materiałów eksploatacyjnych wykonujemy we własnym zakresie. Eliminuje to przestoje związane
z oczekiwaniem na zewnętrzne służby serwisowe i redukuje koszty.

Materiały - wszystkie materiały pochodzą bezpośrednio od importerów lub producentów, niektóre pozycje importujemy we własnym zakresie. Oprócz redukcji kosztów, taka polityka zakupów pozwala lepiej monitorować rynek i szybciej reagować na nowości.

Rozliczenia zleceń - każde zlecenie jest szczegółowo rozliczane na arkuszu zleceń. Przygotowanie wzoru (matrycy) arkusza zleceń jest poprzedzone konsultacjami z Klientem, celem wyboru optymalnego rozwiązania, uwzględniającego specyfikę zleceń.

Dyspozycyjność - z wyjątkiem miesięcy wakacyjnych (lipiec i sierpień) pracujemy w godzinach od 7.00 do 21.00, w sobotę od 8.00 do 15.00. Wielokrotnie, przy realizacji dużych zleceń, uruchamiamy trzecią zmianę.
Realizacja rutynowych zleceń Stałych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

W swojej działalności staram się zaoferować realizację zadań poligraficznych na najwyższym poziomie. Gwarantuje to moja ekipa: K-2 – najlepsza ekipa nie tylko w trójmieście.
Odpowiednio obsługiwane i serwisowane wysokiej klasy urządzenia to nie wszystko, dlatego: zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze sugestie - nasi Kochani - Klienci Starzy i Nowi .
Ze swojej strony oferujemy korzystanie z naszego transportu. Proponujemy stałe wizyty naszego pracownika w siedzibie Państwa firmy celem pobrania i dostarczenia materiałów, codziennie o wyznaczonej godzinie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy też naszą skrzynkę e-mail: poczta@kserofabryka.pl oraz serwer danych: ftp://k2kserodrukekspert.home.pl
W sprawnym odbiorze i przesyle zleceń pocztą elektroniczną pomaga nam szybkie łącze UPC INTERNET ULTRA. Od ośmiu lat z powodzeniem przyjmujemy zlecenia druku przez Internet.

Uwzględniając Wasz potencjał zaproponujemy Państwu konkurencyjne ceny, ale zadaniem nadrzędnym będzie dla nas przygotowanie i szybkie i sprawne wdrożenie idealnego dla Państwa modelu obsługi w zakresie skanowania, drukowania, kopiowania oraz oprawiania dokumentów, przewyższającego poziomem jakości, naszych konkurentów.
Skorzystanie przez Państwa z naszej oferty będzie dla nas prawdziwym zaszczytem, a możliwość współpracy - celem idealnie wpisującym się w misję naszej firmy:

 

„K-2 - wysoka jakość”.

 

back